“Sevdiğiniz mesleği seçin. Böylece bir gün bile çalışmak zorunda kalmazsınız.”  

                        -Konfüçyüs

Bu anlayış bizi bir şirket olmaktan çıkarıp aile yapıyor. Ekibimizi bu anlayış içinde büyütüyoruz. Bu bizim üretkenliğimizin en önemli sırrı.

KURUMSAL

Bilgili Büro Makineleri, alanında lider markalar ile iş ortaklıkları yaparak müşterilerimize bilgi teknolojilerinde ve çeşitli konularda çözüm önerileri sunmaktadır. İş odaklı yaklaşımımız, optimum çözüm önerileri ve müşteri memnuniyetini hedefler. Bilgi teknolojilerinin satış, servis, danışmanlık, proje yönetim ve kurulum aşamalarına hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Bilgili Ailesi olarak müşterilerimize ürün değil çözüm önerileri sunuyoruz. Anahtar kelimelerimizden biri: Fayda. Neye sahip olduğunuz ve hangi ürünü istediğinizin yanı sıra; bizim için önemli olan, işinizi ne kadar kolaylaştıracağımız. Zamandan ve masraflardan ne kadar tasarruf edebileceğiniz ile ilgileniyoruz. İş gücünüzü nasıl daha verimli kullanabilirsiniz, sahip olduğunuz ekipmanları nasıl yönetirsiniz, gerçekte ihtiyacınız nedir? gibi sorulara yanıt vererek size en uygun çözüm önerilerini sunmayı hedefliyoruz. En ucuz veya en pahalı olanı değil, kullanım amacınıza en uygun olanı öneriyoruz. Alanımızda sahip olduğumuz bilgimizi, deneyimlerimizi sizler ile paylaşmak istiyoruz.