HABERLER

Epson, perakendeciler ve konaklama sektörü için en yeni, yüksek hızlı; çevresel verimliliği en yüksek POS fiş yazıcısını duyurdu

Avrupa’nın lider POS fiş yazıcı üreticisi Epson Europe, [1] pazar lideri yüksek hızlı T88 serisi POS fişi yazıcılarının en yeni neslini piyasaya sürdü.

Önceki nesillerinin başarısını temel alan yeni TM-T88VII POS yazıcı; çeşitli tasarımlar, bağlantı olanakları, kullanışlılık ve çevresel iyileştirmeler sunuyor. Kendisinden önceki T88V ve T88VI ile tamamen uyumlu olan yeni TM-T88VII POS yazıcı, EMEAR bölgesindeki yoğun çalışan perakende zincirlerinin ve konaklama satış noktalarının zorlu ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

Yeni POS yazıcı; kağıt tasarrufu için küçük baskı marjları, düşük güç tüketimi ve azaltılmış gürültü seviyeleri gibi birçok çevresel avantaja sahiptir. Yazıcı ayrıca çevre dostu, fenol içermeyen termal kağıtlarla da uyumludur.

Bir amiral gemisi Epson POS fiş yazıcı olan yeni TM-T88VII, 500 mm/sn’ye varan yüksek hızlı baskı hacmiyle günümüz pazarında mevcut en yüksek baskı hızını sunuyor. Çoklu dil desteği, yeni LED göstergeler ve hata bilgilerinin otomatik olarak kablosuz yazdırılması gibi ek özellikler barındırıyor. Ayrıca, 360.000 saatlik çalışma süre ortalaması (MTBF) ile 20 milyon satır veya 200 kilometreden fazla çıktı sağlayabilen Epson’un son derece güvenilir, ödüllü baskı kafasını da içeriyor. [2].

TM-T88VII’in mevcut T88V ve T88VI yazılımlarıyla tam uyumlu olması ve yazıcının önceki modellerle aynı gövde alanına sahip olması sayesinde, işletmeler ek maliyetler, operasyonel kesinti süreleri veya mevcut tezgahlarında tasarım değişikliği ya da alan gereksinimleri olmaksızın yeni yazıcıya çok hızlı bir şekilde geçiş yapabilirler.

Yeni bir üst kapak tasarımıyla hem siyah hem de beyaz renk seçenekleriyle sunulan Epson TM-T88VII; PC-POS terminalleri, mobil cihazlar ve bulut ile dinamik olarak paylaşılabilir. Seri, Güç Beslemeli USB ve WiFi gibi bağlantı seçeneklerinin yanı sıra yerleşik Ethernet ve USB ile [3] neredeyse tüm sistemlere bağlanabilme esnekliğine sahiptir. Ayrıca, Epson’un ePOS-Print®’ini veya doğrudan web üzerinden yazdırmak için Server Direct Print teknolojisini kullanarak web tabanlı uygulamalardan yazdırmayı da kolaylaştırır.

Epson Europe ürün müdürü Roberto Peris: “T88 serisinin başarısını temel alan yeni TM-T88VII fiş yazıcımız, EMEAR genelinde birçok tezgahta çalışan ve yüksek performanslı ve güvenilir fiş baskısı isteyen yoğun perakende mağazaları ve konaklama sağlayıcıları için idealdir. Sunulan yeni geliştirmelerden yararlanmalarını sağlamak için müşterilerin mevcut fiş yazıcılarını güncellemelerini kolaylaştırdık. TM-T88VII, en zorlu perakende ve konaklama ortamlarında hızlı güvenilir baskı sağlamak için tasarlanmış, endüstri lideri, yüksek performanslı, çevresel verimliliği yüksek bir fiş yazıcıdır” diyor.

Yeni TM-T88VII, 1 Ekim 2021’den itibaren EMEAR genelinde satışa sunulacak.